Kviečiame lankyti futbolo treniruotes!!!

Varžybų anonsas

2017-08-24
PFA TURNYRAI

Artimiausiu metu turnyrų nėra.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-19 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-17 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-16 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-10-30
LIETUVOS FUTBOLO U-19 I LYGA Pietų/Rytų zona

Varžybos baigėsi.


2017-10-30
LIETUVOS FUTBOLO U-15 I LYGA PIETŲ/RYTŲ REGIONAS

Čempionatas baigėsi.


2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

Čempionatas baigėsi.


2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

U-14 II lygos finalai vyks nuo 10.00 val. Panevėžio FA stadione (Smėlynės g. 2B).


2017-10-25
MOTERŲ I LYGA 2017 RYTŲ REGIONAS

Čempionatas baigėsi.


2017-10-10
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 9x9 PIRMENYBĖS

FINALAI vyks Marijampolėje 2017.10.28-29


2017-10-10
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 7x7 PIRMENYBĖS

FINALAI vyks Marijampolėje 2017.10.21-22


2017-05-04
LIETUVOS MOKINIŲ MAŽOJO FUTBOLO 5X5 ČEMPIONATAS

2004 m. gim. komanda - I vieta

2005 m. gim. komanda - I vieta

2007 m. gim. komanda - II vieta


2013.04.11
ŽIEMOS-PAVASARIO PIRMENYBĖS

1-2 KLASIŲ

PANEVĖŽIO MIESTO MOKYKLŲ (I-MŲ IR II-NŲ) PRADINIŲ KLASIŲ FUTBOLO

OLIMPINIO FESTIVALIO

TVARKARAŠTIS

 

 

Dalyviai:

 

1. Pradinė mokykla

2. Skaistakalnio pagrindinė mokykla

3. Vilties pagrindinė mokykla

4. A. Lipniūno pagrindinė mokykla

5. Rožyno pagrindinė mokykla

6. Šaltinio pagrindinė mokykla

 

 

2013.05.20 (pirmadienis)

 

12.00 (A)         Šaltinio – Pradinė  

12.00 (B)         Rožyno – Skaistakalnio

12.00 (C)         A. Lipniūno – Vilties

 

12.30 (A)         Šaltinio – Skaistakalnio

12.30 (B)         Pradinė – Vilties

12.30 (C)         Rožyno – A. Lipniūno

 

13.00 (A)         Šaltinio – Vilties

13.00 (B)         Skaistakalnio – A. Lipniūno

13.00 (C)         Pradinė – Rožyno

 

 

 

2013.05.22 (trečiadienis)

 

12.00 (A)         Šaltinio – A. Lipniūno

12.00 (B)         Vilties – Rožyno 

12.00 (C)         Skaistakalnio – Pradinė 

 

12.30 (A)         Šaltinio – Rožyno

12.30 (B)         A. Lipniūno – Pradinė 

12.30 (C)         Vilties – Skaistakalnio

 

13.00   APDOVANOJIMAS

 

 

 

Varžybų trukmė 1x20 min.

Varžybų vyr. sekretorius Saulius Donėla tel. 8-620 20445

Varžybų vyr. teisėjas Mantas Pomeckis tel. 8-603 34111

Panevėžio futbolo akademija (8-45) 46 29 33, el.p. paneveziopfa@gmail.com