Kviečiame lankyti futbolo treniruotes!!!

Varžybų anonsas

2017-08-24
PFA TURNYRAI

Artimiausiu metu turnyrų nėra.


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-19 LYGA

2017-09-30

14.00 val.   Vilniaus BFA - Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-17 LYGA

2017-09-30

12.00 val.   Vilniaus BFA-Granitas - Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-16 LYGA

2017-09-18

16.00 val.    Panevėžio R. Sargūno SG - FK Banga

(varžybos vyks PFA stadione)

 

2017-09-20

17.00 val.   FA Žalgirietis - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)

 

17.00 val.   Klaipėdos FM-FK Atlantas - Panevėžio R. Sargūno SG

(varžybos vyks Klaipėdoje)

 

2017-09-23

12.00 val.   FM Ateitis - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-19 I LYGA Pietų/Rytų zona

2017-09-25

18.30 val.   FK Žalgiris U-19 - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-15 I LYGA PIETŲ/RYTŲ REGIONAS

2017-09-24

11.00 val.   Ukmergės SC - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Ukmergėje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

2017-09-24

11.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Šiauliuose)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

2017-09-23

10.00 val.   FM Žaibas - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
MOTERŲ I LYGA 2017 RYTŲ REGIONAS

2017-09-22

17.00 val.   Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys - Ukmergės SC-Keliai

(varžybos vyks PFA stadione)


2017-09-18
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 9x9 PIRMENYBĖS

2017-09-19

2006 m. gim.

15.00 val.   Panevėžio FA-2 - Radviliškio ŠSPC

(varžybos vyks PFA stadione)

 

2005 m. gim.

17.00 val.   Panevėžio FA-1 - Šiaulių FA Šiauliai-1

(varžybos vyks Šiauliuose)


2017-09-21

2006 m. gim.

17.00 val.   Mažeikių SM - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Mažeikiuose)

 

2017-09-22

2005 m. gim.

16.00 val.   FK Nevėžis - Panevėžio FA-2

17.00 val.   Panevėžio FA-2 - Šiaulių FA Šiauliai-2

(varžybos vyks Šiauliuose)

 

16.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-1

17.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai-1 - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Mažeikiuose)


2017-09-18
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 7x7 PIRMENYBĖS

2017-09-19

2008 m. gim.

16.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai-1 - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Šiauliuose)

 

2017-09-21

2007 m. gim.

16.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-1

17.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-2

(varžybos vyks Mažeikiuose)


2017-05-04
LIETUVOS MOKINIŲ MAŽOJO FUTBOLO 5X5 ČEMPIONATAS

2004 m. gim. komanda - I vieta

2005 m. gim. komanda - I vieta

2007 m. gim. komanda - II vieta


2013.04.11
ŽIEMOS-PAVASARIO PIRMENYBĖS

Šiandien švenčia gimtadienius

'PFA-2001 I' saugas Rokas Rasimavičius

"B" lygos čempionatas

2013-14 m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 „B“ lygos Šiaulių-Panevėžio regiono tvarkaraštis

 

 

 2001

2002

2003

2004

IIIpogrupis

III pogrupis

IV pogrupis

VII pogrupis

 

1. Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2. Radviliškio ŠSPC

3. Pasvalio SM-1

4. Pasvalio SM-2

 

 

1. Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2. Radviliškio ŠSPC

3. Panevėžio FA-2

4. Kelmės VJSM

 

 

1. Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2. Radviliškio ŠSPC

3. Panevėžio FA-2

 

 

1. Šiaulių FA „Šiauliai“2

2. Radviliškio ŠSPC

3. Pasvalio FC

4. Kuršėnų SM

 

                         IV pogrupis

                             VIII pogrupis

 

                                  1. Pakruojo FK „Kruoja“

                         2. Pasvalio SM-1

                         3. Pasvalio SM-2

 

 

                                  1. Pakruojo FK „Kruoja“

                                   2. Šiaulių FA „Šiauliai“-3

                                   3. Šiaulių FA „Šiauliai“-4

 

                                                                                                                                       IX pogrupis

 

                                                                                                         1. Panevėžio FA-3

                                                                                                         2. Panevėžio FA-4

                                                                                                                  3. Kėdainių FK „Nevėžis“

 

 

 

 

 I RATAS

 

I turas

Gruodžio 14-15 d.

2001                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Pasvalio SM-2

2001                                        Radviliškio ŠSPC - Pasvalio SM-1

2002                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Kelmės VJSM

2002, 2003                               Radviliškio ŠSPC - Panevėžio FA-2

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Kuršėnų SM

2004                                        Radviliškio ŠSPC - Pasvalio FC

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-3 - Šiaulių FA „Šiauliai“-4

2004                                        Panevėžio FA-4 - Kėdainių FK „Nevėžis“

 

II turas

Gruodžio 21-22 d.

 

2001                                        Radviliškio ŠSPC - Pasvalio SM-2

2001                                        Pasvalio SM-1 - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2002                                        Radviliškio ŠSPC - Kelmės VJSM

2002, 2003                               Panevėžio FA-2 - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2002                                        Pasvalio SM-2 - Pakruojo FK „Kruoja“

2004                                        Radviliškio ŠSPC - Kuršėnų SM

2004                                        Pasvalio FC - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-4 - Pakruojo FK „Kruoja“

2004                                        Kėdainių FK „Nevėžis“ - Panevėžio FA-3

 

III turas

Sausio 04-05 d.

 

2001                                        Pasvalio SM-2 - Pasvalio SM-1

2001, 2002, 2003, 2004             Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Radviliškio ŠSPC

2002                                        Kelmės VJSM - Panevėžio FA-2

2002                                        Pakruojo FK „Kruoja“ - Pasvalio SM-1

2004                                        Kuršėnų SM - Pasvalio FC

2004                                        Pakruojo FK „Kruoja“ - Šiaulių FA „Šiauliai“-3

2004                                        Panevėžio FA-3 - Panevėžio FA-4

 

II RATAS

IV turas

Sausio 11-12 d.

 

2001                                        Pasvalio SM-2 - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2001                                        Pasvalio SM-1 - Radviliškio ŠSPC

2002                                        Kelmės VJSM - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2002, 2003                               Panevėžio FA-2 - Radviliškio ŠSPC

2004                                        Kuršėnų SM - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2004                                        Pasvalio FC - Radviliškio ŠSPC

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-4 - Šiaulių FA „Šiauliai“-3

2004                                        Kėdainių FK „Nevėžis“ - Panevėžio FA-4

V turas

Sausio 18-19 d.

 

2001                                        Pasvalio SM-2 - Radviliškio ŠSPC

2001                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Pasvalio SM-1

2002                                        Kelmės VJSM - Radviliškio ŠSPC

2002, 2003                               Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Panevėžio FA-2

2002                                        Pakruojo FK „Kruoja“ - Pasvalio SM-2

2004                                        Kuršėnų SM - Radviliškio ŠSPC

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-2 - Pasvalio FC

2004                                        Pakruojo FK „Kruoja“ - Šiaulių FA „Šiauliai“-4

2004                                        Panevėžio FA-3 - Kėdainių FK „Nevėžis“

 

VI turas

Sausio 25-26 d.

 

2001                                        Pasvalio SM-1 - Pasvalio SM-2

2001, 2002, 2003, 2004             Radviliškio ŠSPC - Šiaulių FA „Šiauliai“-2

2002                                        Panevėžio FA-2 - Kelmės VJSM

2002                                        Pasvalio SM-1 - Pakruojo FK „Kruoja“

2004                                        Pasvalio FC - Kuršėnų SM

2004                                        Šiaulių FA „Šiauliai“-3 - Pakruojo FK „Kruoja“

2004                                        Panevėžio FA-4 - Panevėžio FA-3