Kviečiame lankyti futbolo treniruotes!!!

Varžybų anonsas

2017-08-24
PFA TURNYRAI

Artimiausiu metu turnyrų nėra.


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-19 LYGA

2017-09-30

14.00 val.   Vilniaus BFA - Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-17 LYGA

2017-09-30

12.00 val.   Vilniaus BFA-Granitas - Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-16 LYGA

2017-09-18

16.00 val.    Panevėžio R. Sargūno SG - FK Banga

(varžybos vyks PFA stadione)

 

2017-09-20

17.00 val.   FA Žalgirietis - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)

 

17.00 val.   Klaipėdos FM-FK Atlantas - Panevėžio R. Sargūno SG

(varžybos vyks Klaipėdoje)

 

2017-09-23

12.00 val.   FM Ateitis - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-19 I LYGA Pietų/Rytų zona

2017-09-25

18.30 val.   FK Žalgiris U-19 - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-15 I LYGA PIETŲ/RYTŲ REGIONAS

2017-09-24

11.00 val.   Ukmergės SC - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Ukmergėje)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

2017-09-24

11.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Šiauliuose)


2017-09-18
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

2017-09-23

10.00 val.   FM Žaibas - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-09-18
MOTERŲ I LYGA 2017 RYTŲ REGIONAS

2017-09-22

17.00 val.   Panevėžio FA-PRSSG Panevėžys - Ukmergės SC-Keliai

(varžybos vyks PFA stadione)


2017-09-18
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 9x9 PIRMENYBĖS

2017-09-19

2006 m. gim.

15.00 val.   Panevėžio FA-2 - Radviliškio ŠSPC

(varžybos vyks PFA stadione)

 

2005 m. gim.

17.00 val.   Panevėžio FA-1 - Šiaulių FA Šiauliai-1

(varžybos vyks Šiauliuose)


2017-09-21

2006 m. gim.

17.00 val.   Mažeikių SM - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Mažeikiuose)

 

2017-09-22

2005 m. gim.

16.00 val.   FK Nevėžis - Panevėžio FA-2

17.00 val.   Panevėžio FA-2 - Šiaulių FA Šiauliai-2

(varžybos vyks Šiauliuose)

 

16.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-1

17.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai-1 - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Mažeikiuose)


2017-09-18
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 7x7 PIRMENYBĖS

2017-09-19

2008 m. gim.

16.00 val.   Šiaulių FA Šiauliai-1 - Panevėžio FA-1

(varžybos vyks Šiauliuose)

 

2017-09-21

2007 m. gim.

16.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-1

17.00 val.   FK Atmosfera - Panevėžio FA-2

(varžybos vyks Mažeikiuose)


2017-05-04
LIETUVOS MOKINIŲ MAŽOJO FUTBOLO 5X5 ČEMPIONATAS

2004 m. gim. komanda - I vieta

2005 m. gim. komanda - I vieta

2007 m. gim. komanda - II vieta


2013.04.11
ŽIEMOS-PAVASARIO PIRMENYBĖS

Šiandien švenčia gimtadienius

'PFA-2001 I' saugas Rokas Rasimavičius

"A" lygos čempionatas

2013-14 m. Lietuvos mažojo futbolo 5x5 „A“ lygos Šiaulių-Panevėžio regiono tvarkaraštis

 

2001

2002

2003

2004

4 pogrupis

4 pogrupis

4 pogrupis

4 pogrupis

1.Panevėžio FA-I

1.Panevėžio FA-I

1.Panevėžio FA-I

1.Panevėžio FA-I

2.Kėdainių FK “Autara”

2.Kėdainių FK “Nevėžis”

2.Kėdainių FK “Nevėžis”

2.Kelmės FK

3.Šiaulių FA-“Šiauliai”-I

3.Šiaulių FA-“Šiauliai”-I

3.Šiaulių FA-“Šiauliai”-I

3.Šiaulių FA-“Šiauliai”-I

4.Panevėžio FA-II

4.Akmenės SC

4.Akmenės SC

4.Panevėžio FA-II

 

I RATAS

I turas

Gruodžio 14-15 d.

 

2001, 2004                              Panevėžio FA-1 - Panevėžio FA-2

2002, 2003                              Panevėžio FA-1 - Akmenės SC

2002, 2003                              Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Kėdainių FK “Nevėžis”

2001                                        Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Kėdainių FK “Autara”

2004                                        Kelmės FK - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

 

II turas

Gruodžio 21-22 d.

 

2001                                        Kėdainių FK “Autara” - Panevėžio FA-2

2002, 2003                              Akmenės SC - Kėdainių FK “Nevėžis”

2004                                        Kelmės FK - Panevėžio FA-2

2001, 2002, 2003, 2004          Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Panevėžio FA-1

 

III turas

Sausio 04-05 d.

 

2001                                        Panevėžio FA-2 - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

2002, 2003                              Akmenės SC - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

2004                                        Panevėžio FA-2 - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

2001                                        Panevėžio FA-1 - Kėdainių FK “Autara”

2002, 2003                              Panevėžio FA-1 - Kėdainių FK “Nevėžis”

2004                                        Panevėžio FA-1 - Kelmės FK

 

II RATAS

 

IV turas

Sausio 11-12 d.

 

2001, 2004                              Panevėžio FA- 2 - Panevėžio FA-1

2002, 2003                              Akmenės SC - Panevėžio FA-1

2002, 2003                              Kėdainių FK “Nevėžis” - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

2001                                        Kėdainių FK “Autara” - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

2004                                        Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Kelmės FK

 

V turas

Sausio 18-19 d.

 

2001                                        Panevėžio FA- 2 - Kėdainių FK “Autara”

2002, 2003                              Kėdainių FK “Nevėžis” - Akmenės SC

2004                                        Panevėžio FA-2 - Kelmės FK

2001, 2002, 2003, 2004          Panevėžio FA-1 - Šiaulių FA “Šiauliai”-1

 

VI turas

Sausio 25-26 d.

 

2001                                        Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Panevėžio FA-2

2002, 2003                              Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Akmenės SC

2004                                        Šiaulių FA “Šiauliai”-1 - Panevėžio FA-2

2001                                        Kėdainių FK “Autara” - Panevėžio FA-1

2002, 2003                              Kėdainių FK “Nevėžis” - Panevėžio FA-1

2004                                        Kelmės FK - Panevėžio FA-1