Kviečiame lankyti futbolo treniruotes!!!

Varžybų anonsas

2017-08-24
PFA TURNYRAI

Artimiausiu metu turnyrų nėra.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-19 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-17 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-11-16
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-16 LYGA

Varžybos baigėsi.


2017-10-30
LIETUVOS FUTBOLO U-19 I LYGA Pietų/Rytų zona

Varžybos baigėsi.


2017-10-30
LIETUVOS FUTBOLO U-15 I LYGA PIETŲ/RYTŲ REGIONAS

Čempionatas baigėsi.


2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

Čempionatas baigėsi.


2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

U-14 II lygos finalai vyks nuo 10.00 val. Panevėžio FA stadione (Smėlynės g. 2B).


2017-10-25
MOTERŲ I LYGA 2017 RYTŲ REGIONAS

Čempionatas baigėsi.


2017-10-10
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 9x9 PIRMENYBĖS

FINALAI vyks Marijampolėje 2017.10.28-29


2017-10-10
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 7x7 PIRMENYBĖS

FINALAI vyks Marijampolėje 2017.10.21-22


2017-05-04
LIETUVOS MOKINIŲ MAŽOJO FUTBOLO 5X5 ČEMPIONATAS

2004 m. gim. komanda - I vieta

2005 m. gim. komanda - I vieta

2007 m. gim. komanda - II vieta


2013.04.11
ŽIEMOS-PAVASARIO PIRMENYBĖS

2002 METŲ

 

2011/12 m. Lietuvos vaikų 9x9 (2000 m. gim.) Šiaulių-Panevėžio regiono futbolo čempionato III ir IV ratų 

 

TVARKARAŠTIS

III RATAS


IX turas
Balandžio mėn. 18 d. (trečiadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
45. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Radviliškio ŠSPC
46. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Radviliškio ŠSPC
47. 17.00 v. Panevėžio FA-2 – Panevėžio FA-1


X turas
Balandžio mėn. 25 d. (trečiadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
54. 15.00 v. Panevėžio FA-2 – Šiaulių FA „Šiauliai-1“
55. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Šiaulių FA „Šiauliai-2“
56. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Šiaulių FA „Šiauliai-2“
57. 16.00 v. Panevėžio FA-1 – Šiaulių FA „Šiauliai-1“


XI turas
Gegužės mėn. 02 d. (trečiadienis)
Kuršėnai (Kuršėnų SM aikštė)
58. 15.00 v. Akmenės SC – Panevėžio FA-1
59. 15.00 v. Kuršėnų SM – Panevėžio FA-2
60. 16.00 v. Akmenės SC – Panevėžio FA-2
61. 16.00 v. Kuršėnų SM – Panevėžio FA-1

XII turas
Gegužės mėn. 09 d. (trečiadienis)
Kuršėnai (Kuršėnų SM aikštė)
62. 15.00 v. Kuršėnų SM – Šiaulių FA „Šiauliai-1“
63. 16.00 v. Kuršėnų SM – Šiaulių FA „Šiauliai-2“
IV RATAS


XIII turas
Gegužės mėn. 16 d. (trečiadienis)
Radviliškis (Radviliškio ŠSPC aikštė)
64. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Radviliškio ŠSPC
65. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Radviliškio ŠSPC
66. 17.00 v. Panevėžio FA-2 – Panevėžio FA-1


XIV turas
Gegužės mėn. 23 d. (trečiadienis)
Šiauliai (Šiaulių FA aikštė)
73. 15.00 v. Panevėžio FA-2 – Šiaulių FA „Šiauliai-1“
74. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Šiaulių FA „Šiauliai-2“
75. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Šiaulių FA „Šiauliai-2“
76. 16.00 v. Panevėžio FA-1 – Šiaulių FA „Šiauliai-1“


XV turas
Gegužės mėn. 30 d. (trečiadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
77. 15.00 v. Akmenės SC – Panevėžio FA-1
78. 15.00 v. Kuršėnų SM – Panevėžio FA-2
79. 16.00 v. Akmenės SC – Panevėžio FA-2
80. 16.00 v. Kuršėnų SM – Panevėžio FA-1