Kviečiame lankyti futbolo treniruotes!!!

Varžybų anonsas

2017-04-10
PFA TURNYRAI

Šiuo metu turnyrų nėra.


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-19 LYGA

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-17 LYGA

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO ELITINĖ U-16 LYGA

2017-06-21

12.00 val.    SM Tauras-Kauno Žalgiris - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Kaune)


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO U-19 I LYGA Pietų/Rytų zona

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO U-15 I LYGA PIETŲ/RYTŲ REGIONAS

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

2017-06-20

12.30 val.   FA Žalgirietis - Panevėžio FA-FK Panevėžys

(varžybos vyks Vilniuje)


2017-05-24
MOTERŲ I LYGA 2017 RYTŲ REGIONAS

Varžybos prasidės 2017-08-30


2017-06-20
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 9x9 PIRMENYBĖS

Varžybos baigėsi!!!


2017-06-20
LIETUVOS VAIKŲ FUTBOLO 7x7 PIRMENYBĖS

Varžybos baigėsi!!!


2017-05-04
LIETUVOS MOKINIŲ MAŽOJO FUTBOLO 5X5 ČEMPIONATAS

2004 m. gim. komanda - I vieta

2005 m. gim. komanda - I vieta

2007 m. gim. komanda - II vieta


2013.04.11
ŽIEMOS-PAVASARIO PIRMENYBĖS

Šiandien švenčia gimtadienius

'PFA-1995' saugas Arnoldas Gurskis

2005 METŲ

2011/12 m. Lietuvos vaikų 7x7 (2001 m. gim.) Šiaulių-Panevėžio regiono futbolo čempionato III ir IV ratų
TVARKARAŠTIS

 

III RATAS
VII turas
Balandžio mėn. 26 d. (ketvirtadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
31. 15.00 v. Pasvalio SM – Panevėžio FA-1
32. 16.00 v. Panevėžio FK „Ekranas-2“ – Panevėžio FA-1
33. 17.00 v. Pasvalio SM – Panevėžio FA-2

VIII turas
Gegužės mėn. 03 d. (ketvirtadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
37. 15.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-1“ – Panevėžio FA-2
38. 15.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-2“ – Panevėžio FA-1
39. 16.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-2“ – Panevėžio FA-2
40. 16.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-1“ – Panevėžio FA-1

IX turas
Gegužės mėn. 10 d. (ketvirtadienis)
Akmenė (Akmenės SC aikštė)
42. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Akmenės SC
43. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Akmenės SC

IV RATAS
X turas
Gegužės mėn. 17 d. (ketvirtadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
46. 15.00 v. Pasvalio SM – Panevėžio FA-1
47. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Panevėžio FA-1
48. 17.00 v. Pasvalio SM – Panevėžio FA-2

XI turas
Gegužės mėn. 24 d. (ketvirtadienis)
Panevėžys (Panevėžio FA aikštė)
52. 15.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-1“ – Panevėžio FA-2
53. 15.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-2“ – Panevėžio FA-1
54. 16.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-2“ – Panevėžio FA-2
55. 16.00 v. Šiaulių FA „Šiauliai-1“ – Panevėžio FA-1

XII turas
Gegužės mėn. 31 d. (ketvirtadienis)
Akmenė (Akmenės SC aikštė)
57. 15.00 v. Panevėžio FA-1 – Akmenės SC
58. 16.00 v. Panevėžio FA-2 – Akmenės SC