2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 I LYGA Vakarų/Šiaurės regionas

2017-10-25
LIETUVOS FUTBOLO U-14 II LYGA RYTŲ REGIONAS

U-14 II lygos finalai vyks nuo 10.00 val. Panevėžio FA stadione (Smėlynės g. 2B).

Panevėžiečiai - Elitinės U-19 lygos čempionai

Artėja prie pabaigos Lietuvos elitinės futbolo lygos U-19 amžiaus grupės pirmenybės. FA PRSSG–Panevėžys komanda sužaidė dar trejas rungtynes. Visi susitikimai vyko svečiuose. Klaipėdoje panevėžiečiai sužaidė lygiosiomis 3:3 (du įvarčius pelnė S. Roicevičius, vieną – R. Misiūnas) su vietos FM-Atlantu, o Gargžduose 1:2 (R. Misūno įvartis) nusileido „Bangai“. Rungtynės šį vakarą svečiuose su SM Tauras-Kauno Žalgiris komanda panevėžiečiams buvo svarbios tuo, kad pergalės atveju jie anksčiau laiko būtų užsitikrinę čempionų vardus. Pirmasis kėlinys, nepaisant panevėžiečių dominavimo aikštėje, baigėsi be įvarčių. Po pertraukos aikštėje vyko lygi kova, bet per paskutines septynias mačo minutes po įvartį pelnė D. Švėgžda ir D. Kulitavičius. Trenerių  Žilvino Banio,  Vaido Bernatonio ir Virginijaus Liubšio auklėtiniai  iškovojo pergalę rezultatu 2:0 ir anksčiau laiko užsitikrino Lietuvos U-19 Elitinės futbolo lygos nugalėtojų titulą. Po pergalės Futbolo akademijos direktorius Darius Butkus neslėpė džiaugsmo. „ Elitinės U-19 lygos čempionais tapome trečią kartą paeiliui, todėl pereinamoji nugalėtojų taurė Panevėžiui liks visiems laikams. Tai rezultatas, kurį pakartoti be galo sunku bet kuriai Lietuvos komandai“, – „Sekundei“ teigė D. Butkus. Komandoms iki pirmenybių finišo likus sužaisti po 1-2 susitikimus turnyro lentelė atrodo taip (komanda, žaistų rungtynių skaičius, įvarčių santykis, taškai)::

Vilniaus BFA                        27  36:100    11

Šiame sezone FA PRSSG-Panevėžys komandai dar liko sužaisti dvejas rungtynes. Abu  susitikimai vyks Panevėžyje. Lapkričio 11 dieną  panevėžiečiai susitiks su FA Dainava, o lapkričio 15 – su  FC Sūduva.

Autorius: Aina naujienos.